Copējam pa īsto...

Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Sestdiena, 10.06.2023, 06:57
Sveiks, Viesis | RSS
Menu
Jaunumu sadaļas
Ziņotājs [91] Turnīri [33] RSS [0]
Aptauja
Cik turniiriem ir jaanotiek ?
Atbilžu kopskaits: 33
Mini čats
500
Galvenā » Jaunumu arhīvs
« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »
Nu tā ir sanācis, ka ir radies vēl viens nemirstīgais projekts Latvijas interneta plašumos.
Būs dažādas interesantas fīčas, bet vēl jau tikai 24 stundas, kā griežas, tā sacīt īsts Jāņu bērns.
Adrese:
BLOGS
Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 877 | Added by: pikki2 | Date: 20.06.2009 | Comments (0)

Vienā grāmatā – populāras zvejas vietas ar kartēm, gudru makšķernieku pieredze, pārbaudītas receptes un daudz kas cits.

Izdevniecība "Lauku Avīze" laidusi klajā krāšņu, bagātīgi ilustrētu, dabas draugiem un galvenokārt makšķerniekiem paredzētu lielgrāmatu "25 zivju vietas Latvijā". Mūsu valstī sen nebija iznākusi šim vaļaspriekam veltīta oriģinālliteratūra. Copmaņi līdz šim informāciju un zināšanas par copi varēja atrast tulkotos izdevumos.

Otrdienas pēcpusdienā atpūtas vietā "Valguma pasaule" notika šīs grāmatas atvēršanas svētki, kuros bija aicināti piedalīties grāmatas rakstu autori, finansiālie atbalstītāji un reklāmdevēji.

Šī grāmata ir pazīstamā un pēdējos gadu desmitos Latvijā autoritatīvākā makšķerēšanas praktiķa un teorētiķa, copes aprakstnieka Jura Robežnieka, tautā pazīstama kā Ruduļu Jura, atvadu sveiciens un zināšanu mantojums visiem makšķerēšanas cunftes brāļiem. Lai arī Juris jau zivis ķer citos ezeros, viņa mūža visnozīmīgākais darbs – šī lieliskā grāmata – ir spilgts pierādījums tam, ka godavīra veikums ir materializējies taustāmā, skatāmā un baudāmā iznākumā.

Grāmatā ir aprakstītas populāras un arī copmaņu vidū mazāk zināmas makšķerēšanas vietas – Babītes, Kaņiera, Usmas, Burtnieku, Rāznas, Šķaunes un citi ezeri –, kā arī makšķernieku iecienītāko upju – Daugavas, Salacas, Lielupes, Ventas un Mēmeles – labākās zivju vietas, copes īpatnības Baltijas jūrā. Pie katra raksta ir apkārtnes kartes, kā šo vietu atrast, kur tā ģeogrāfiski atrodama, un ļoti svarīgi makšķerniekiem, it sevišķi tiem, kuri uz šīm vietām dodas pirmo reizi, ir katra konkrētā ezera dziļumu kartes. Makšķernieki šajos rakstos atradīs informāciju, kādas ir šo ūdeņu īpatnības, uzzinās par zivju daudzveidību, to ķeršanas veidiem, kādas ēsmas lietot. Un varēsiet izmēģināt izmakšķerētās zivis pagatavot pēc jaunām, mazāk zināmām klātpievienotām zivju ēdienu receptēm.

Grāmatas atvēršanas svētkos klāt bija arī Zivju fonda pārstāvji Valērijs Gabrāns un Latvijas Zivju resursu aģentūras direktors Māris Vītiņš. "Teikas vēsta, ka Valguma ezerā kādreiz nogrimusi zelta kariete. Ziniet – tagad tās tur vairs nav. To izzvejojis Juris Robežnieks, un tagad tā pārtapusi šajā lieliskajā, patiesajā un labestīgajā grāmatā. Zivju fonds var būt lepns, ka piedalījies ar savu finansiālo atbalstu šāda, Latvijā vēl nebijuša izdevuma tapšanā," sacīja M. Vītiņš.

Svētku ietvaros notika arī spraigas makšķerēšanas sacensības Valguma ezerā, kurās piedalījās grāmatas autori, aicinātie viesi, preses pārstāvji. Tēva un vectēva vaļasprieku pārņēmuši Jura Robežnieka dēls Jānis, mazmeita Liene. Arī viņi izmakšķerēja zivtiņas, un Liene arī saņēma makšķerlietu ražotāju – itāliešu firmas "Maver" – dāvāto spininga spoli nominācijā "Mazākā zivs". Bet pirmo vietu ar noķertiem diviem dūšīgiem sapaliem ieguva Lielauces ezera copes vietu aprakstītājs Pēteris Skudra.

Vakara nagla bija uz ugunskura čuguna grāpī vārītā gardā zivju zupa. Mielojoties ar to, dalībnieki pieminēja Ruduļu Juri un dalījās iespaidos par grāmatu.

Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 942 | Added by: pikki2 | Date: 11.06.2009 | Comments (0)

Beidzot ir uzlabots Latvijas rekords, ir noķerts Līnis, kas sver 3,4kg šobrīd vēl šo rekorda pieteikumu apstrādā un tad jau arī drīzumā parādīsies sīkākas ziņas, zināms gan tas, ka tas nav makšķernieku "veču" veikums, bet gan daiļā dzimuma pārstāve, kas ir makšķerniece jau vairākus gadus.

Tabula ar citiem rekordiem ir atrodama:http://www.pikki2.ucoz.lv/news/2009-05-10-181
Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 909 | Added by: pikki2 | Date: 08.06.2009 | Comments (0) 

„Pludmales patruļas" zvaigzne parūpējusies,
lai ikviena sieviete mājās varētu uzstādīt savu portatīvo striptīza stabu. To
var ērti novietot guļamistabā, dzīvojamā istabā vai pat virtuvē, un neviens
cits neuzzinās, ar ko tu un tava meitene mājās nodarbojas. Turklāt, tas
piemērots kā iesācējām, tā arī profesionālēm. Galu galā, pat Karmena Elektra
tādu lieto! Protams, galvenā ir tā izklaides funkcija, tomēr ražotāji piebilst,
ka regulāri lietojot šo stieni, nebūs nepieciešamas nekādas trenažieru zāles un
rīta skrējieni. Vai tā nav perfekta dāvana tavai draudzenei? Electra-Polecena: 60 - 100Ls (atkarībā no interneta veikala).


Hmmm un vispār, nav slikta doma galu galā, jo es arī šo domu ilgi apsmadzeņoju un atdūros pie tā, ka to striptīza stieni tomēr būtu kautkā riktīgi jānostiprina, a izrādās viss ir daudz vienkāršāk.
Ja nu kāds šo stieni pamanās iegāzt pie sevīm dodiet ziņu:):):):):)
Karmenas Elektras striptīza dejošanas mācībstunda:

Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 887 | Added by: pikki2 | Date: 01.06.2009 | Comments (0)

Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes Madonas kontroles sektorā paredzēts samazināt inspektoru skaitu. No darba plāno atbrīvot vienu no inspektoriem, kuri kontrolē zvejas un makšķerēšanas noteikumu ievērošanu Aizkraukles rajonā, arī Pļaviņu HES ūdenskrātuvē.
Naudas taupīšanas nolūkā paredzēts mainīt zvejas un makšķerēšanas uzraudzības kārtību Aizkraukles rajona ūdenstilpēs. Līdz šim kontroli veica Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes Madonas kontroles sektora inspektori, kuru “mājvieta” bija Pļaviņās — Vides ministrijas īpašumā esošā ēkā pašā Daugavas krastā. “Staburags” ir uzzinājis, ka “pašiem savu” inspektoru Aizkraukles rajonā vairs nebūs.

Varam iedomāties, kas notiks, ja šībrīža ekonomiskajā situācijā ievērojami samazinās kontroli. Upē atkal atgriezīsies maluzvejnieki ar tīkliem, un zivju krājumu palielināšanās, kas novērota pēdējos gados, kopš aizliegta zveja ar tīkliem, apstāsies.

Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes direktore Evija Šmite “Staburagu” informē, ka sakarā ar budžeta līdzekļu samazinājumu atalgojumam pārvalde bija spiesta atbrīvot 24 darbiniekus, tajā skaitā arī piecus inspektorus dažādos sektoros. Diemžēl arī tas vēl nav pietiekami.

— Lai nodrošinātu funkciju izpildi ar samazinātajiem resursiem, pārorientējamies no līdzšinējās prakses — pastāvīgu inspektoru “nometināšanas” katrā Latvijas rajonā — uz mobilām grupām vidēji triju cilvēku sastāvā, kuras kontrolēs vairākus rajonus, — saka Evija Šmite. — Šādu taktiku varēsim izmantot, jo Vides aizsardzības fonds piešķīris finansējumu degvielai zvejas kontrolēšanai. Tā kā visu un vienmēr nebūs iespējams kontrolēt, šīm grupām noteikta prioritāte — zivju resursiem bagātākās vietas, tajā skaitā Pļaviņu HES ūdenskrātuve.

Aizkraukles rajonu un Pļaviņu HES ūdenskrātuvi no aizsprosta uz augšu kontrolēs inspektors ar palīgiem no Jēkabpils, uz leju — inspektori no Ogres rajona. Četri Madonas kontroles sektora inspektori uzraudzīs Madonas, Gulbenes un Alūksnes rajona ūdenstilpes.

Avots: Staburags
Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 867 | Added by: pikki2 | Date: 31.05.2009 | Comments (0)


Kā ziņo vairākos interneta ziņu portālos, kāds mākslinieks uzzimējis
jaunāka žurnāla The New Yorker vāku ar iPhone zīmēšanas aplikāciju
Brushes, kas maksājot 4.99 USD. Šeit var redzēt vāka tapšanas video. Mākslinieks ir kāds Jorge ColumboHorhe Kolumbo. To var uzskatīt par šīs Apple ierīces debiju komerciālās mākslas pasaulē.Nezinu tikai, kāpēc to devaisu vēl reklamē, ja jau sen zināms, ka tas ir līdz galam nenostrādāts produkts, kuram cena ir uzskrūvēta tikai tāpēc, lai pārējiem tas liktos ohhh.....Liels, neparocīgs multimēdiju devaiss ar kuru pat ir iespējams pazvanīt:):):):) Lai piedod man Iphone fani. Lai kā arī nebūtu tomēr ņem un kārtējais loderis izdomā, ka var uzzīmēt megapopulāra žurnāla vāku...Hmmm a man liekas, ka datorā ir tak ļoti līdzīga pogramma, kas saucas Paint. Tad kāpēc man vēl jāpiemaksā 5USD? Tas laikam tāpēc, lai pēc tam ar pirkstu zīmētu:):):):):)

Te arī pats garadarba video:))::):)):)

Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 816 | Added by: pikki2 | Date: 28.05.2009 | Comments (0)

Vandzenes pagasta priekšsēdētāja Iveta Jansone pieķerta maluzvejniecībā, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "De Facto". Naktī uz 9.maiju vienā no mazajām upītēm netālu no Mērsraga, inspektori aizturējuši Jansoni, kas ķērusi nēģus.
Jansone nenoliedz, ka nodarbojusies ar nēģu zveju, bet lūgusi inspektorus protokolu nenoformēt, soloties tā vairāk nedarīt.

Raidījumam pagasta priekšsēdētāja skaidro, ka dzīvojot netālu no upītes un tā rīkojusies pirmo un vienīgo reizi mūžā. "Es visu mūžu dzīvoju "Uguņos". Mani aizturēja 100 metrus no upes. Ko lai saku? Noķēru 21 nēģi un viss," teica Jansone.

Kurzemes piekrastes mazajās upītēs nēģi šogad bijuši neredzēti daudz, taču tas arī izraisījis pastiprinātu maluzvejnieku interesi. Nārsta laikā nēģus zvejot ir aizliegts, par katru noķerto nēģi, ja tas gājis bojā likums paredz piecu latu naudas sodu, ja nēģis ķerts nārsta laikā, sods trīskāršojas. Tā pāris dienās vides inspektori kopā ar policiju aizturēja 10 maluzvejniekus, kuru nelegālais loms bija vairāk nekā 400 nārstojoši nēģi, administratīvajās soda naudās vien vainīgajiem nāksies maksāt sākot no 3000 latu.
LETA / 25.maijs 2009, 13:14
Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 942 | Added by: pikki2 | Date: 28.05.2009 | Comments (1)

Foto:Jānis Stikuts
23.maijā, Liepājas ezerā notikušajā Latvijas čempionāta spiningošanā pirmajā kārtā uzvarējusi komandas "Mēs zivīm" ekipāža Juris Nagainis un Ivars Dubra.
Individuālajā vērtējumā minētā ekipāža izvirzījās čempionāta līderu godā. Viņu loms - 10 zivis - deva 24 874 punktus.

Otro vietu izcīnīja komandas "Dulkan" pārstāvji Armands Romanovskis un Ingus Goltiņš, iegūstot 21 289 punktus, bet trešajā vietā ar 21 269 punktiem palika Kokneses komandas pārstāvji Juris Fjodorovs un Dzintars Zujevs.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas valdes loceklis Harijs Raciborskis, nākamais spiningošanas čempionāta posms paredzēts 20.jūnijā, Daugavā pie Kokneses.
Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 871 | Added by: pikki2 | Date: 28.05.2009 | Comments (0)

Daudzas vietas jau zināmas, bet iespējams, katrs var atrast sev ko jaunu.

Uzspiežot uz linka, atrodams, ezera apraksts, karte u.t.t.

Lasam tālāk posta turpinājumā.....
Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 1348 | Added by: pikki2 | Date: 26.05.2009 | Comments (0)

Pirmais video par jumtlēcējiem. Nu ir tādas pokemonu izklaides, kad lec no daudzstāveņu jumtiem ar gumiju.

Nu un otrs vidziks ir par pašnāvību lecot no jumta, BET...... ar kādu iznākumu:):):):)

Attachments:
Category: Ziņotājs | Views: 810 | Added by: pikki2 | Date: 24.05.2009 | Comments (1)

ieejas forma
Linki
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesu: 1
Lietotāju 0

Copyright GodMode © 2023 | Uzturēšanu nodrošina uCoz